Zuchy

 

Czuwaj! 

Zapewne państwo klikając w powyższą zakładkę, nie do końca wiedzieli czego można się tu spodziewać.  W krótkim module czasowym postaramy się przybliżyć naszą działalność, nasze cele, zamiary, wizję, pokażemy również nasze plany na ten rok harcerski 2018/2019, a przede wszystkim przedstawimy wam najlepszą na świecie gromadę zuchową 😉 i równie odlotową kadrę.
Do dzieła!

OPIS
Nasza gromada działa formalnie od 1 stycznia 2018r., a więc w przyszłym roku będzie obchodzić roczek;). Jednak od września 2016 działaliśmy jako szóstka zuchowa, a od września 2017 już w większym składzie jako gromada. W tym czasie mieliśmy wiele akcji, biwaków wyjazdów. Nie będę wymieniał wszystkich tylko te najważniejsze- biwak indiański w budowlance (jesień 2016), biwak rycerze Aslana- Wisła(zima 2017), kolonia w Rogalinku 2017, biwak indiański (jesień 2017), zimowisko- smoki vs wikingowie(zima 2018) i kolonia 2018 (Mazury). Oprócz tego, mieliśmy wiele zbiórek, braliśmy udział w uroczystościach świąt państwowych.
Jak państwo widzicie, mimo że gromada istnieje od niedawna działa bardzo prężnie, aktywnie. 

NAZWA
Nazwa to 5 Próbna Wodzisławska Gromada Zuchów „Wojownicy Zaginionego Plemienia”
 Zbiórki: Mamy co tydzień w Soboty 11.00-13.00

KADRA
wódz    Tymoteusz Wardenga vel Szalony Koń    516 765 695           
            tymwarden12@interia.pl 
              uczeń I LO im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim,
            przyboczny w 5 WDH „Wilki”, mieszka w Radlinie Górnym (W-sław  Śl.)
         

przyboczny  Piotr Brzdęk   vel Mały Żółw    721 172 757
                      piotr.brzdek@gmail.com  
                     mąż, ojciec czwórki dzieci ( w tym dwóch harcerzy),
                      prowadzi firmę budowlaną, mieszka w Gorzyczkach

 

przyboczny  Szymon Dębski     728 815 358
                       szymondebski43@gmail.com
                        mąż, ojciec trójki dzieci ( w tym jednego harcerza i zucha)
                       pracuje na kolei, mieszka w Wodzisławiu Śląskim

 

SKŁADKI

składka programowa którą musimy odprowadzić wyżej to 14zł. Z czego jeśli, zapłacimy składki w I terminie, płacimy 10zł. W tym roku udało nam się zapłacić w I terminie. A więc 5 zł od zucha, zostawało w gromadzie. Materiały programowe pochłaniają bardzo dużo kosztów. Gromada ma znacznie większe wydatki na funkcjonowanie, niż np. drużyna. Kwota składki jest dobrowolna, można wpłacać więcej- np. 50zł – 3miesiące, lub jeżeli państwo nie jesteście wstanie płacić pełnej stawki, mniej . Prosimy też płacić na bieżąco.

ONLINE
Na stronie w ogłoszeniach pojawiają się często szybciej informacje niż, są wysyłane sms. W dodatku więcej szczegółów, informacji. Zachęcam także do oglądania naszej aktywności- wrzucamy na stronę, zdjęcia, opisy. Mamy też swoją stronkę na fb. ZHR Wodzisław Śląski

Miejsce Zbiórek

Miejsce zbiórek różnie,  zmieniamy co jakiś czas by zuchom nie znudził się teren ( powiadamiamy w sms). Na niepogodę, zbiórki robimy w budowlance (mamy do dyspozycji bardzo duzo miejsca)

 

W razie jakikolwiek pytań proszę dzwonić, jesteśmy do państwa dyspozycji.