Ranking


Ranking ilości zdobytych punktów w roku 17/18:


1porucznik    Tymoteusz Wardenga  242  
2chorąży    Michał Bożek  209  
3porucznik    Sławek Kopacz  193  
4kapral    Szymon Kuś  171  
5wachmistrz    Kamil Opic  166  
6chorąży    Olaf Lebok  154  
7kapral    Kacper Dębski  140  
8kapral    Wojtek Kuś  117  
9wachmistrz    Szymon Brzdęk  111  
10ułan    Adam Klimek  102  
11starszy ułan    Krystian Gilewicz  76  
12kapral    Mikołaj Kowol  76  
13chorąży    Mateusz Zając  73  
14ułan    Kamil Albiński  73  
15kapral    Oliwier Morawski  72  
16kapral    Dawid Błędowski  72  
17kapral    Szymon Żaba  71  
18starszy ułan    Kuba Przybyła  68  
19kapral    Błażej Świętochowski  64  
20kapral    Kuba Cwynar  63  
21kapral    Szymon Grygiel  55  
22starszy ułan    Alan Gościniak  47  
23starszy ułan    Bartosz Sikora  45  
24kapral    Wojtek Dugajczyk  39  
25starszy ułan    Paweł Malczewski  37  
26starszy ułan    Bartosz Kocur  35  
27kapral    Kamil Drożdż  34  
28ułan    Kacper Eliasz  33  
29starszy ułan    Dominik Buchta  30  
30kapral    Bartosz Kowol  28  
31starszy ułan    Przemek Szablak  24  
32ułan    Dawid Wajsman  18  
33ułan    Patryk Wajsman  17  
34ułan    Paweł Pawera  17  
35ułan    Paweł Kalwar  15  
36ułan    Szymon Malec  12  
37ułan    Szymon Suchy  8  
38kapral    Rafał Szczepański  7  
39ułan    Sebastian Suchy  6  
40ułan    Mateusz Macura  2  
41ułan    Dominik Salamon  2  
42kapral    Marcin Tomanek  1  
43kapral    Szymon Olborski  0  

Ranking ilości zdobytych punktów od 16/17 z uwzględnieniem stopni:


  Punkty październikSuma punktów
1porucznik    Tymoteusz Wardenga  59  872
2porucznik    Sławek Kopacz  58  710
3chorąży    Michał Bożek  61  762
4chorąży    Olaf Lebok  17  580
5chorąży    Mateusz Zając  1  426
6wachmistrz    Kamil Opic  55  640
7wachmistrz    Szymon Brzdęk  35  422
8kapral    Szymon Kuś  50  573
9kapral    Mikołaj Kowol  0  530
10kapral    Kacper Dębski  19  522
11kapral    Wojtek Kuś  34  374
12kapral    Szymon Żaba  3  312
13kapral    Kamil Drożdż  4  262
14kapral    Szymon Grygiel  3  258
15kapral    Wojtek Dugajczyk  21  253
16kapral    Błażej Świętochowski  2  247
17kapral    Kuba Cwynar  11  241
18kapral    Marcin Tomanek  1  229
19kapral    Bartosz Kowol  4  210
20kapral    Rafał Szczepański  0  168
21kapral    Szymon Olborski  0  144
22kapral    Dawid Błędowski  6  87
23kapral    Oliwier Morawski  0  82
24starszy ułan    Krystian Gilewicz  51  118
25starszy ułan    Dominik Buchta  10  82
26starszy ułan    Kuba Przybyła  38  68
27starszy ułan    Bartosz Sikora  30  67
28starszy ułan    Przemek Szablak  0  58
29starszy ułan    Alan Gościniak  25  47
30starszy ułan    Paweł Malczewski  4  37
31starszy ułan    Bartosz Kocur  7  35
32ułan    Adam Klimek  60  102
33ułan    Kamil Albiński  37  73
34ułan    Kacper Eliasz  0  33
35ułan    Dawid Wajsman  4  18
36ułan    Patryk Wajsman  4  17
37ułan    Paweł Pawera  8  17
38ułan    Paweł Kalwar  8  15
39ułan    Szymon Malec  0  12
40ułan    Szymon Suchy  0  8
41ułan    Sebastian Suchy  0  6
42ułan    Mateusz Macura  0  2
43ułan    Dominik Salamon  0  2



Ranking z największą ilością zdobytych punktów w styczniu:


1chorąży    Michał Bożek  61
2ułan    Adam Klimek  60
3porucznik    Tymoteusz Wardenga  59
4porucznik    Sławek Kopacz  58
5wachmistrz    Kamil Opic  55



Ranking Zastępów:



Punkty zdobyte w styczniu:


1 Żelazny 70
2 Lufa 41
3 Bury 35
4 Młot 30


Punkty zdobyte w roku 17/18:


1 Żelazny 213
2 Bury 191
3 Młot 166
4 Lufa 160


Punkty zdobyte od września 2016:


1 Żelazny 765.5
2 Młot 625.5
3 Bury 612
4 Lufa 598.5

RANKING HARCERZY 25.07 – 30.11.2019

1 Wachmistrz Konrad Wardenga 240
2 Wachmistrz Bartosz Jacek 235
3 Chorąży Adam Klimek 220
4 Kapral Kamil Albiński 210
5 Kapral Zbigniew Białecki 204
6 Kapral Paweł Kalwar 198
7 Chorąży Mateusz Zając 196
8 Kapral Filip Białecki 193
9 Chorąży Szymon Brzdęk 192
10 Kapral Bartłomiej Brzdęk 192
11 Chorąży Oliwier Morawski 188
12 Kapral Michał Brzdęk 177
13 Wachmistrz Konrad Bugla 152
14 Kapral Paweł Biela 150
15 Kapral Daniel Grabarczyk 121
16 Kapral Paweł Malczewski 120
17 Kapral Alan Strojek 110
18 Kapral Wątroba – Pawlus 105
19 Kapral Kacper Szopa 104
20 Kapral Igor Berger 102
20 Kapral Damian Dyringer 102
22 Kapral Rafał Szulerecki 99
23 chorąży Wojtek Kuś 87
24 Kapral Krystian Gilewicz 82
25 Starszy ułan Oliwier Kwietniowski 82
26 Kapral Alan Gościniak 66
27 Wachmistrz Kamil Opic 44
28 Starszy ułan Paweł Bogucki 35
28 Starszy ułan Daniel Świerczek 35
28 Starszy ułan Nikodem Krypczyk 35
31 Starszy ułan Karol Biela 33
32 Chorąży Kacper Dębski 32
33 Starszy ułan Szymon Gawlica 31
34 Starszy ułan Radek Bazan 22
35 Kapral Bartosz Sikora 15
35 Kapral Mateusz Wencel 15
37 Kapral Mateusz Kiełkowski 11
38 Ułan Jakub Sosna 9
39 Kapral Dominik Buchta 8
40 Ułan Fabian Pałaczyński 4
40 Ułan Paweł Bauerek 4
42 Ułan Kamil Pakuła 3
43 Kapral Szymon Żaba 0

RANKING HARCERZY OD 1.09.2016- 30.11.2019





1 chorąży    Mateusz Zając 1228
2 chorąży    Szymon Brzdęk 1141
3 chorąży   Wojtek Kuś 1037
4 chorąży Kacper Dębski 1023
5 chorąży    Adam Klimek 989
6 chorąży    Oliwier Morawski 893
7 Wachmistrz Kamil Opic 786
8 Wachmistrz Konrad Wardenga 710
9 Wachmistrz Konrad Bugla 586
10 Wachmistrz Bartosz Jacek 488
11 Kapral Kamil Albiński 884
12 kapral Krystian Gilewicz 655
13 kapral Paweł Biela 634
14 kapral    Szymon Żaba 595
15 kapral Bartłomiej Brzdęk 569
16 kapral Paweł Malczewski 538
17 Kapral Daniel Grawarczyk 346
18 kapral Filip Białecki 332
19 kapral   Paweł Kalwar 331
20 kapral Zbigniew Białecki 296
21 Kapral Michał Białecki 273
22 Kapral Bartosz Sikora 227
23 kapral Mateusz Kiełkowski 222
24 kapral    Alan Gościniak 221
25 kapral Bartosz Wątroba – Pawlus 209
26 kapral Kacper Szopa 203
27 kapral Alan Strojek 196
28 kapral Rafał Szulererski 188
29 kapral    Dominik Buchta 183
30 Kapral Mateusz Wencel 128
31 Kapral Igor Berger 102
31 Kapral Damian Dyringer 102
33 Starszy ułan Oliwier Kwietniowski 82
34 Starszy ułan Paweł Bogucki 35
34 Starszy ułan Daniel Świerczek 35
34 Starszy ułan Nikodem Krypczyk 35
37 Starszy ułan Karol Biela 33
38 Starszy ułan Szymon Gawlica 31
39 Starszy ułan Radek Bazan 22
40 Ułan Jakub Sosna 9
41 Ułan Fabian Pałaczyński 4
41 Ułan Paweł Bauerek 4
43 Ułan Kamil Pakuła 3

Ranking Zastępów 25.07-30.11.2019

1 LUFA 265
2 BURY 260
3 ŻELAZNY 240
4 ZEUS 170
5 MŁOT 100

RANKING ZASTĘPÓW OD 1.09.2016

1  Żelazny 1653
2  Bury 1650
3  Lufa 1557
4  Zeus 690
5 Młot 100