Ogłoszenia

Biwak harcerski 14-15.06. 2019 r. (piątek- sobota) Początek: 18.00 na moim ogrodzie (Głożyńska 81) . Koniec : ok. 18.00 w sobotę, potem ognisko kończące rok harcerski na który zapraszamy całe środowisko wodzisławskiego ZHR-u. Koszt 20,00zł (w tym obiad w sobotę , materiały szkoleniowe )

drużynowy: Tomasz Wardenga 692 542 591 przyboczny: Tymoteusz Wardenga 516765695
przyboczny : Sławek Kopacz 733 988 925 Zabrać – -kompletny mundur harcerski (kto ma ) – śpiwór i karimatę -kosmetyczka (mydło, ręcznik, szczoteczka+ pasta do zębów,) – pół bochenka chleba ( 0.3- 0.4 kg) + dodatki do niego (pasztet, ser, dżem, szynka… wg uważania) , można wziąć coś słodkiego , -bielizna na 2 dni, 2 pary skarpet+ 1 zapasowe – dres do spania + polar/sweter do chodzenia, strój sportowy, wygodny -mundur polowy (jak ktoś nie ma to ubiór do zbrudzenia i nie jaskrawy) -coś przeciwdeszczowego (kurtka lub peleryna) -kapownik i śpiewnik+ sakiewka sobieradka, latarka, miska lub menażka , sztućce , kubek,nóż, karta próby Harcerza +coś do pisania

ZASTĘP: ……………………………………

Każdy doświadczony zastęp marzy  o takiej zbiórce, zdani na swoją współprace, nabyte doświadczenie i na zaufaniu w zastępie, przeżywają przygody, razem w zastępie, odważni i gotowi na wyzwania! Jednak zawsze w pobliżu z zastępem jest starszy harcerz- Wielki Brat, Czuwaj!

Data: ……………………………
Początek: ………………………………………………
Koniec: ……………………………………………………………
Miejsce: …………………………………………………………………

Zastępowy:
Wielki Brat:

 

.

.