Nowy ranking grywalizacji

Ranking ilości zdobytych punktów w roku 17/18:

1 porucznik    Tymoteusz Wardenga   309   
2 porucznik    Sławek Kopacz   249   
3 chorąży    Michał Bożek 234  
4 wachmistrz    Kamil Opic 212   
5 chorąży    Olaf Lebok 204  
6 kapral    Szymon Kuś 198  
7 wachmistrz  Kacper Dębski 189  
8 kapral    Adam Klimek   149   
9 wachmistrz    Szymon Brzdęk   137   
10 kapral    Wojtek Kuś 120  
11 kapral    Krystian Gilewicz 103  
12 Starszy ułan    Kamil Albiński 100  
13 kapral    Kuba Cwynar 88  
14 kapral    Szymon Żaba 84  
15 chorąży    Mateusz Zając 83  
16 kapral    Dawid Błędowski 82  
17 Starszy ułan    Kuba Przybyła 80   
18 kapral    Oliwier Morawski   74   
19 kapral    Błażej Świętochowski   66  
20 starszy ułan    Paweł Malczewski 59   
21 kapral    Szymon Grygiel  57   
22 ułan    Alan Gościniak   48   
22 starszy ułan    Dominik Buchta   48   
24 starszy ułan    Bartosz Sikora   45   
25 kapral    Wojtek Długajczyk   39   
26 starszy ułan    Bartosz Kocur   36   
27 kapral    Kamil Drożdż   34  
28 ułan    Kacper Eliasz   33  
29 starszy ułan    Przemek Szablak   24  
30 ułan    Paweł Pawera   22   
31 kapral    Bartosz Kowol   20  
32 ułan    Paweł Kalwar   34  
33 ułan    Dawid Wajsman   18   
34 ułan    Patryk Wajsman   17   
35 ułan    Szymon Malec   12   
36 ułan    Szymon Suchy   8   
37 ułan    Sebastian Suchy   7   
37 kapral    Rafał Szczepański   7   
39 kapral    Marcin Tomanek 3   
40 ułan    Dominik Salamon   2  

Ranking ilości zdobytych punktów od 16/17 z uwzględnieniem stopni:

    Luty – marzec Suma punktów  
1 porucznik    Tymoteusz Wardenga   66   938  
2 porucznik    Sławek Kopacz   56   766  
3 chorąży    Michał Bożek   25   787  
4 chorąży    Olaf Lebok   50   630  
5 chorąży    Mateusz Zając   10   436  
6 wachmistrz    Kamil Opic   46   686  
7 wachmistrz    Kacper Dębski  49    569  
8 wachmistrz  Szymon  Brzdęk   26    448  
9 kapral    Szymon Kuś   27    600  
10 kapral    Wojtek Kuś   3   377  
11 kapral    Szymon Żaba   13   325  
12 kapral    Kuba Cwynar 25 266  
13 kapral    Kamil Drożdż   0   262  
14 kapral    Szymon Grygiel   2   260  
15 kapral    Wojtek Długajczyk   0   253  
16 kapral    Błażej Świętochowski   2   249  
17 kapral    Marcin Tomanek   2   231  
18 kapral    Bartosz Kowol   2   202  
19 kapral    Rafał Szczepański   0   168  
20 kapral Adam Klimek 47 149  
21 kapral Krystian Gilewicz 27 145  
22 kapral    Dawid Błędowski   0   87  
23 kapral    Oliwier Morawski  2   84  
24 starszy ułan    Kamil Albiński   27   100  
25 starszy ułan    Dominik Buchta   7   89  
26 starszy ułan    Kuba Przybyła   12   80  
27 starszy ułan    Bartosz Sikora   0   67  
28 starszy ułan    Paweł Malczewski 22 59  
29 starszy ułan    Przemek Szablak   0   58  
30 starszy ułan    Alan Gościniak   1   48  
31 starszy ułan    Bartosz Kocur   1   36  
32 ułan    Kacper Eliasz   0   33  
33 ułan    Paweł Pawera   5   22  
34 ułan    Paweł Kalwar   4   19  
35 ułan    Dawid Wajsman   0   18  
36 ułan    Patryk Wajsman   0   17  
37 ułan    Szymon Malec   0   12  
38 ułan    Szymon Suchy   0   8  
39 ułan    Sebastian Suchy   0   7  
40 ułan    Dominik Salamon   0   2  

 

Ranking z największą ilością zdobytych punktów w lutym – marcu

1 porucznik    Tymoteusz Wardenga   66
2 porucznik    Sławek Kopacz 56
3 chorąży Olaf Lebok   50
4 kapral Kacper Dębski 49
5 kapral Adam Klimek 47
6 Wachmistrz Kamil Opic 46

 

Ranking Zastępów:

 

Punkty zdobyte w lutym i marcu:

1  Bury  60
2  Żelazny  48
3 Lufa  31
4  Młot  30

 

Punkty zdobyte w roku 17/18:

1  Żelazny  261
2  Bury  251
3  Lufa  191
4  Młot  188

 

Punkty zdobyte od września 2016:

1  Żelazny  813.5
2  Bury  672
3  Młot  647,5
4  Lufa  629,5

Kolor czerwony oznacza obniżenie miejsca w punktacji (spadek )
Kolor zielony oznacza podwyższenie miejsca w punktacji (wzrost )
Kolor czarny oznacza bez zmian miejsca w punktacji
Kolor niebieski oznacza awans w stopniach grywalizacji