Nowa grywalizacja (do 15.04)

Ranking ilości zdobytych punktów w roku 18/19:

1 porucznik    Olaf Lebok 423  
2 kapral    Oliwier Morawski 266   
3 chorąży   Wojtek Kuś 262  
4 kapral    Szymon Kuś 242   
5 kapral Konrad Wardenga 227  
6 kapral  Konrad Bugla 213  
7 kapral Paweł Malczewski  212  
8 kapral Kamil Albiński  209  
9 wachmistrz    Adam Klimek 201  
10 kapral Bartłomiej Brzdęk 181  
11 kapral Bartosz Jacek 175  
12 porucznik    Michał Bożek 172  
13 wachmistrz    Szymon Brzdęk 169  
14 chorąży    Mateusz Zając 162  
15 kapral Kuba Przybyła 157  
16 kapral    Szymon Żaba 150  
17 kapral Paweł Biela 147  
18 kapral    Krystian Gilewicz 126  
19 kapral Bartosz Wątroba – Pawlus  104  
19 kapral Rafał Szulererski 104  
21 Starszy wachmistrz  Kacper Dębski 99  
22 kapral Kacper Szopa 98  
23 kapral Alan Strojek 86  
24  kapral    Alan Gościniak 84  
25 starszy ułan  Daniel Grawarczyk 78  
26 kapral    Bartosz Kocur 74  
27 starszy ułan  Mateusz Kiełkowski 71  
28 kapral   Paweł  Kalwar 67  
29 kapral Andrzej Kuźma 64  
30 kapral    Dominik Buchta 44  
31  starszy ułan Mateusz Wencel 37  
31 kapral Paweł Pawera 37  
33 starszy  ułan Filip Puda 35   
34 kapral    Kuba Cwynar 34  
35  ułan Kacper Otawa 25  
36  ułan Filip  Białecki 21  
37  starszy ułan Piotr Łazarczyk 19  
38 ułan Liam Umiński 17  
39   ułan Zbigniew Białecki 16  
39 ułan Michał Białecki 16  
41  ułan Adam  Mospański 5  
42  ułan    Kacper Eliasz 4  

Ranking ilości zdobytych punktów od 16/17 z uwzględnieniem stopni:

    30.10.2018 – 15.04.2019 Suma punktów
1 porucznik    Olaf Lebok 291 1296
1 porucznik    Michał Bożek 94 1281
3 chorąży    Mateusz Zając 84 883
4 Starszy wachmistrz  Kacper Dębski 20 977
5 wachmistrz    Szymon Brzdęk 93 816
6 wachmistrz    Adam Klimek 124 626
7 kapral    Szymon Kuś 154 1096
8 kapral    Wojtek Kuś 128 842
9 kapral    Oliwier Morawski 180 587
10 kapral Kamil Albiński 119 582
 11 kapral    Szymon Żaba  51   495
12 kapral Krystian Gilewicz 64 478
13 kapral Paweł Biela 64 367
14 kapral    Kuba Cwynar 3 317
15 kapral Konrad Wardenga 123 305
16 kapral Paweł Malczewski 113 309
17 kapral Kuba Przybyła 79 295
18 kapral  Konrad Bugla 122 269
19 kapral Bartłomiej Brzdęk 86 244
20 kapral    Dominik Buchta  37   175
20  kapral Bartosz Jacek 100 175
22 kapral    Alan Gościniak 56 155
23 kapral    Bartosz Kocur 5 138
24 kapral   Paweł  Kalwar  46 133
25 kapral Rafał Szulererski 96 104
26  kapral Bartosz Wątroba – Pawlus 87 104
27  kapral Kacper Szopa 80 98
28  kapral Alan Strojek 71 86
29  kapral Paweł Pawera 16 83
30  kapral  Mateusz Kiełkowski 49 71
31  kapral Andrzej Kuźma 46 64
32 starszy ułan  Daniel Grawarczyk 60 78
33  starszy ułan Mateusz Wencel 20 37
34 starszy  ułan Filip Puda 17 35
35 starszy ułan Piotr Łazarczyk 0 19
36 ułan    Kacper Eliasz   4   39
37 ułan Kacper Otawa 10 25
38 ułan  Filip  Białecki 21 21
39 ułan Liam Umiński 1 17
40 ułan  Zbigniew  Białecki 16 16
41 ułan  Michał Białecki 16 16
42 ułan  Adam Mospanski 5 5


Ranking z największą ilością zdobytych punktów  30.10.2018 – 15.04.2019

1 porucznik   Olaf Lebok 291
2 kapral Oliwier Morawski 180
3 kapral    Szymon Kuś 154
4 kapral    Wojtek Kuś 128
5 Wachmistrz Adam Klimek 124
6 kapral Konrad Wardenga 123
7 kapral Konrad Bugla 122

Ranking Zastępów:

Punkty zdobyte 30.10.2018 – 15.04.2019

1  Bury  236
2 Lufa 219
3  Żelazny  207
4 Zeus  113

Punkty zdobyte w roku 18/19:

1  Bury 400
2  Żelazny  343
3 Lufa  326
4 Zeus 238

Punkty zdobyte od września 2016:

1  Żelazny 1362
2  Bury 1298
3  Lufa 1222
4  Zeus 469