Harce Punktacja 3 (02-08.04)

Zadania- harce

  ZASTĘPY
Harcerze
 
2.04 1.klepsydra 2.tip topy 3 komplementy 3.04 1.logo 2.odległość 3.rozgrzewka 4.04 1.palma 2,szyfr 3.ewangelia 5.04 1.harcerska przygoda 2.opaska 3.kolacja 6.04 1.zapałki szturmowe 2.podpis 3. pomoc 7.04 1.film 2. węzeł Ulubiony film, bohater   8.04 1. kartka świąteczna 2. sprawność 3.ciastka  
ZASTĘP MŁOT              
1. Adam Klimek 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3
2. Paweł Bogucki 2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3
3.Daniel Świerczek   2          
4.Daniel Grabarczyk 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3
5.Nikodem Krypczyk              
6.Fabian Pałaczyński 1,2,3 1,2,3 1,3,2 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3
7.Dominik Pałaczyński 1,2,3 1,2,3 1,3,2 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3
8. Bartek Brychcy              
ZASTĘP ZEUS              
1.Mateusz Zając              
2.Szymon Brzdęk              
3.Bartek Brzdęk              
4.Damian Dyringer   3,1          
5.Paweł Biela 2,3,1 1,3,2 1,2,3 2,3,1 3,2,1 1,3,2 2,3,1
6. Pakuła Kamil              
7. Sosna Kuba              
ZASTĘP ŻELAZNY              
1.Wojtek Kuś              
2.Krystian Gilewicz              
3.Konrad Bugla 2 1,2 1 3,1      
4.Konrad Wardenga              
5.Bartosz Jacek              
6. Mateusz Kiełkowski              
7. Karol Biela 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,3,2 3,2,1 1,2,3 3,1,2
8. Szymon Gawlica              
9.Radek Bazan              
ZASTĘP LUFA              
1. Oliwier Morawski 2,3 1,3,2   3,2 1,2,3    
2. Oliwier Kwietniowski ,12,3 1,3,2   1,2,3      
3.Bartek Wątroba-Pawlus              
4. Kalwar Paweł 3 3 1,3 3 3 3  
5. Rafał Szulerecki 3,2 3          
6. Dominik Buchta              
7. Igor Berger              
8. Bartosz Sikora              
9. Kacper Dębski              
ZASTĘP BURY              
1.Paweł Malczewski              
2.Kamil Albiński 1,2,3 3   2 1    
3.Filip Białecki   1          
4. Zbyszek Białecki              
5. Michał Białecki              
6. Alan Gościniak     1 3 3   3
7. Alan Strojek              
ZASTĘP SECRETI              
1.Kacper Oślizło              
2. Krzysztof Sternadel              
3.Rafał Magdziorz              
4. Mateusz Zając              
               
1.Kacper Rugor       3 2    
2. Kamil Kwiatkowski              
3. Kamil Opic              
HARCERKI              
1.Michalina Świeczyńska              
2.Emilia Kędzior              
3. Kinga Gilewicz              
4. Faustyna Wardenga 2,3   3 1 2 3 3
5. Angelika Golec