Harce punktacja

Zadania- harce


ZASTĘPY
Harcerze

15.04 1.5 kawałów 2. wycieczka 3.lemoniada 16.04 1. znaki patrolowe 2. porządki 3.świeci 17.04 dzień munduru 2. biwak w domu 3. piosenka 18.04 1. komiks 2. ciecz nienutonowa 3 odkurzanie 19.04 1. koronka 2. jajko 3.film
ZASTĘP MŁOT




1. Adam Klimek 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3
2. Paweł Bogucki 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,3 1,3
3.Daniel Świerczek




4.Daniel Grabarczyk 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3
5.Nikodem Krypczyk




6.Fabian Pałaczyński 1,2,3 1,2 1,2,3 1,2,3 1,3
7. Dominik Pałaczyński 1,2,3 1,2 1,2,3 1,2,3 1,3
8. Bartek Brychcy




ZASTĘP ZEUS




1.Mateusz Zając




2.Szymon Brzdęk




3.Bartek Brzdęk




4.Damian Dyringer




5.Paweł Biela 1,3,2 2,1,3 2,3,1 2,1,3 2,1,3
6. Pakuła Kamil




7. Sosna Kuba




ZASTĘP ŻELAZNY




1.Wojtek Kuś




2.Krystian Gilewicz




3.Konrad Bugla




4.Konrad Wardenga
1,2,3 1,2,3
1
5.Bartosz Jacek




6. Mateusz Kiełkowski




7. Karol Biela 2,3,1 1,2,3 2,1 1,2,3 3,1,2
8. Szymon Gawlica




9.Radek Bazan




ZASTĘP LUFA




1. Oliwier Morawski




2. Oliwier Kwietniowski 3,2 1,2,3 1,2,3 2 1,2,3
3.Bartek Wątroba-Pawlus 3 3 3 2
4. Kalwar Paweł 3,1
3,2 3
5. Rafał Szulerecki




6. Dominik Buchta




7. Igor Berger




8. Bartosz Sikora




9. Kacper Dębski




ZASTĘP BURY




1.Paweł Malczewski




2.Kamil Albiński 3 2 2

3.Filip Białecki




4. Zbyszek Białecki




5. Michał Białecki




6. Alan Gościniak 3 1 3 3 1
7. Alan Strojek




ZASTĘP SECRETI




1.Kacper Oślizło




2. Krzysztof Sternadel




3.Rafał Magdziorz




4. Mateusz Zając










1.Kacper Rugor




2. Kamil Kwiatkowski




3. Kamil Opic




HARCERKI




1.Michalina Świeczyńska




2.Emilia Kędzior




3. Kinga Gilewicz




4. Faustyna Wardenga




5. Angelika Golec




Zadania- harce


ZASTĘPY
Harcerze

20.04 1.szachy 2. pozycja boczna 3. mem 21.04 1.potrawa 2.głosy 3.rower 22.04 1.słówka 2.wykleci 3.pranie 23.04 1.sprawnosc 2.telefon 3.przejscie 24.04 1. zespół 2. pompki 3.smieci
ZASTĘP MŁOT




1. Adam Klimek 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3
2. Paweł Bogucki 1,3 1,2 1,2,3 1,2,3 1,2,3
3.Daniel Świerczek




4.Daniel Grabarczyk 1,2,3 1,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3
5.Nikodem Krypczyk




6.Fabian Pałaczyński 2,3 1,3 1,3 1,2 1,2,3
7.Dominik Pałaczyński 2,3 1,3 1,3 1,2 1,2,3
8. Bartek Brychcy




ZASTĘP ZEUS




1.Mateusz Zając




2.Szymon Brzdęk




3.Bartek Brzdęk




4.Damian Dyringer




5.Paweł Biela 3,1,2 3,2,1 1,3,2 3,2,1 1,3,2
6. Pakuła Kamil




7. Sosna Kuba




ZASTĘP ŻELAZNY




1.Wojtek Kuś




2.Krystian Gilewicz




3.Konrad Bugla




4.Konrad Wardenga 1,2,3 2,1 1,2,3 1,3 3,2,1
5.Bartosz Jacek




6. Mateusz Kiełkowski




7. Karol Biela
1 2,1 1 3
8. Szymon Gawlica 1 1


9.Radek Bazan




ZASTĘP LUFA




1. Oliwier Morawski




2. Oliwier Kwietniowski 1,3,2 1 1,3,2 1,3,2 2,3,1
3.Bartek Wątroba-Pawlus 1 3 1
2,3
4. Kalwar Paweł



1
5. Rafał Szulerecki




6. Dominik Buchta




7. Igor Berger




8. Bartosz Sikora




9. Kacper Dębski




ZASTĘP BURY




1.Paweł Malczewski




2.Kamil Albiński




3.Filip Białecki




4. Zbyszek Białecki




5. Michał Białecki




6. Alan Gościniak




7. Alan Strojek




ZASTĘP SECRETI




1.Kacper Oślizło




2. Krzysztof Sternadel




3.Rafał Magdziorz




4. Mateusz Zając










1.Kacper Rugor




2. Kamil Kwiatkowski




3. Kamil Opic




HARCERKI




1.Michalina Świeczyńska




2.Emilia Kędzior




3. Kinga Gilewicz




4. Faustyna Wardenga




5. Angelika Golec




Zadania- harce


ZASTĘPY
Harcerze

25.04 1.sprawność zuchowa 2.zagadka 3.dzieciństewo 26.04 1.drzewo 2.kadr 3. trening 27.04 1.wyplatanie 2. podbijanie 3. wywietrzenie 29.04 1.wedrówka 2.słowa 3.rzecz z rodzicami 30.04 1.miejsca 2.szyfr 3. ulubione potrawy 1.05 1.północ 2. symbole 3.tor przeszkód
ZASTĘP MŁOT





1. Adam Klimek
1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3
2. Paweł Bogucki
3 2,3 2,3 2,3 2,3
3.Daniel Świerczek





3,2,14.Daniel Grabarczyk
2,3 1,2,3 2,3 2,3 1
5.Nikodem Krypczyk





6.Fabian Pałaczyński
1,3 2,3 1,3 1,3
7.Dominik Pałaczyński
1,3 2,3 1,3 1,3
8. Bartek Brychcy





ZASTĘP ZEUS





1.Mateusz Zając





2.Szymon Brzdęk





3.Bartek Brzdęk





4.Damian Dyringer





5.Paweł Biela 2,3,1 2,3,1 3,2,1 3,1,2 3,2,1 1,2,3
6. Pakuła Kamil





7. Sosna Kuba





ZASTĘP ŻELAZNY





1.Wojtek Kuś





2.Krystian Gilewicz





3.Konrad Bugla





4.Konrad Wardenga 1,2,3 1,3,2 1,2,3 1,2,3 1,3,2 3,2,1
5.Bartosz Jacek





6. Mateusz Kiełkowski





7. Karol Biela 2,1,3 1,3,2 3,1 2
1,3,2
8. Szymon Gawlica





9.Radek Bazan





ZASTĘP LUFA





1. Oliwier Morawski





2. Oliwier Kwietniowski 1,2,3 1,3,2 2,3, 3

3.Bartek Wątroba-Pawlus
2,3 2 2 3
4. Kalwar Paweł 3 1



5. Rafał Szulerecki





6. Dominik Buchta





7. Igor Berger





8. Bartosz Sikora





9. Kacper Dębski





ZASTĘP BURY





1.Paweł Malczewski





2.Kamil Albiński





3.Filip Białecki





4. Zbyszek Białecki





5. Michał Białecki





6. Alan Gościniak





7. Alan Strojek





ZASTĘP SECRETI





1.Kacper Oślizło





2. Krzysztof Sternadel





3.Rafał Magdziorz





4. Mateusz Zając












1.Kacper Rugor





2. Kamil Kwiatkowski





3. Kamil Opic





HARCERKI





1.Michalina Świeczyńska





2.Emilia Kędzior





3. Kinga Gilewicz





4. Faustyna Wardenga





5. Angelika Golec





Zadania- harce


ZASTĘPY
Harcerze

2.05 1. flaga 2.buty 3. list 3.05 1.hymn 2.znaki kolacja 4.05 1. Zgaś swieczkę 2.podbijanie 3. gra 5.05 1.trening 2.piosenka 3.zdjecia filmowe 6.05 1.drzewa 2.kubki i talerze 3. dobry uczynek
ZASTĘP MŁOT




1. Adam Klimek




2. Paweł Bogucki




3.Daniel Świerczek




4.Daniel Grabarczyk




5.Nikodem Krypczyk




6.Fabian Pałaczyński




7.Dominik Pałaczyński




8. Bartek Brychcy




ZASTĘP ZEUS




1.Mateusz Zając




2.Szymon Brzdęk




3.Bartek Brzdęk




4.Damian Dyringer




5.Paweł Biela 1,2,3 3,2,1 1,2,3 1,2,3 1,2,3
6. Pakuła Kamil




7. Sosna Kuba




ZASTĘP ŻELAZNY




1.Wojtek Kuś




2.Krystian Gilewicz




3.Konrad Bugla 1
2

4.Konrad Wardenga 1,2,3 1,2,3


5.Bartosz Jacek



2,3
6. Mateusz Kiełkowski




7. Karol Biela 1,2 2 1 1,3 1,2,
8. Szymon Gawlica




9.Radek Bazan




ZASTĘP LUFA




1. Oliwier Morawski




2. Oliwier Kwietniowski




3.Bartek Wątroba-Pawlus 1 1 1,2 1 3,2
4. Kalwar Paweł 1 1


5. Rafał Szulerecki




6. Dominik Buchta




7. Igor Berger




8. Bartosz Sikora




9. Kacper Dębski




ZASTĘP BURY




1.Paweł Malczewski




2.Kamil Albiński



3
3.Filip Białecki




4. Zbyszek Białecki




5. Michał Białecki




6. Alan Gościniak

2,1 1
7. Alan Strojek




ZASTĘP SECRETI




1.Kacper Oślizło




2. Krzysztof Sternadel




3.Rafał Magdziorz




4. Mateusz Zając










1.Kacper Rugor




2. Kamil Kwiatkowski




3. Kamil Opic




HARCERKI




1.Michalina Świeczyńska




2.Emilia Kędzior




3. Kinga Gilewicz




4. Faustyna Wardenga




5. Angelika Golec




Zadania- harce


ZASTĘPY
Harcerze

7.05 1.zwiad 2. wieża 3. krawat 8.05 1. teatr 2. barwy chust 3. Dzień bez słodyczy 9.05 1. nakrycie 2.sznury 3. mail 10.05 1. kluski 2. miejsce na obóz 3. doświadczenie 11.05 1. posiłek jarski 2.filmik wyjazdy
ZASTĘP MŁOT




1. Adam Klimek




2. Paweł Bogucki




3.Daniel Świerczek




4.Daniel Grabarczyk




5.Nikodem Krypczyk




6.Fabian Pałaczyński




7.Dominik Pałaczyński




8. Bartek Brychcy




ZASTĘP ZEUS




1.Mateusz Zając




2.Szymon Brzdęk




3.Bartek Brzdęk




4.Damian Dyringer




5.Paweł Biela 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3
6. Pakuła Kamil




7. Sosna Kuba




ZASTĘP ŻELAZNY




1.Wojtek Kuś




2.Krystian Gilewicz




3.Konrad Bugla




4.Konrad Wardenga




5.Bartosz Jacek 1
1,2
1,2
6. Mateusz Kiełkowski




7. Karol Biela 2 2,3 1,3,2 2,1,3 3,1
8. Szymon Gawlica


2
9.Radek Bazan




ZASTĘP LUFA




1. Oliwier Morawski




2. Oliwier Kwietniowski




3.Bartek Wątroba-Pawlus 3
1
1
4. Kalwar Paweł




5. Rafał Szulerecki




6. Dominik Buchta




7. Igor Berger




8. Bartosz Sikora




9. Kacper Dębski




ZASTĘP BURY




1.Paweł Malczewski




2.Kamil Albiński




3.Filip Białecki




4. Zbyszek Białecki




5. Michał Białecki




6. Alan Gościniak



1
7. Alan Strojek




ZASTĘP SECRETI




1.Kacper Oślizło




2. Krzysztof Sternadel




3.Rafał Magdziorz




4. Mateusz Zając










1.Kacper Rugor




2. Kamil Kwiatkowski




3. Kamil Opic




HARCERKI




1.Michalina Świeczyńska




2.Emilia Kędzior




3. Kinga Gilewicz




4. Faustyna Wardenga




5. Angelika Golec




Zadania- harce


ZASTĘPY
Harcerze

12.05 1. strona 2.zdjecie 3. litania 13.05 1. drużyny 2. kto to 3. rower 14.05 15.05 16.05
ZASTĘP MŁOT




1. Adam Klimek




2. Paweł Bogucki



3.Daniel Świerczek




4.Daniel Grabarczyk




5.Nikodem Krypczyk




6.Fabian Pałaczyński




7.Dominik Pałaczyński




8. Bartek Brychcy




ZASTĘP ZEUS




1.Mateusz Zając




2.Szymon Brzdęk




3.Bartek Brzdęk




4.Damian Dyringer




5.Paweł Biela 1,2,3 1,2,3


6. Pakuła Kamil




7. Sosna Kuba




ZASTĘP ŻELAZNY




1.Wojtek Kuś




2.Krystian Gilewicz




3.Konrad Bugla




4.Konrad Wardenga




5.Bartosz Jacek




6. Mateusz Kiełkowski




7. Karol Biela 3



8. Szymon Gawlica




9.Radek Bazan




ZASTĘP LUFA




1. Oliwier Morawski




2. Oliwier Kwietniowski




3.Bartek Wątroba-Pawlus




4. Kalwar Paweł 3,2 1


5. Rafał Szulerecki




6. Dominik Buchta




7. Igor Berger




8. Bartosz Sikora




9. Kacper Dębski




ZASTĘP BURY




1.Paweł Malczewski




2.Kamil Albiński




3.Filip Białecki




4. Zbyszek Białecki




5. Michał Białecki




6. Alan Gościniak




7. Alan Strojek




ZASTĘP SECRETI




1.Kacper Oślizło




2. Krzysztof Sternadel




3.Rafał Magdziorz




4. Mateusz Zając










1.Kacper Rugor




2. Kamil Kwiatkowski




3. Kamil Opic




HARCERKI




1.Michalina Świeczyńska




2.Emilia Kędzior




3. Kinga Gilewicz




4. Faustyna Wardenga




5. Angelika Golec