Harce- Punktacja 2 (26-01.04)

  26.03 27.03.20 28.03 29.03 30.03 31.03 1.04  
Zadania- harce

  ZASTĘPY
Harcerze
 
1.kompas
2. Uczynek niewidz. reki
3. Kartka na czole
1.postny posiłek
2. Pasowa pas
3. sprawnosć
1. postacie, zdjecia
2.Elegancki gentelman
3. Poodkurzać
1,Karta dziura
2. Azymut
3.  śniadanie
1.ozdoba 2. instrument 3.piramida z kart 1.REKOLEKCJE 2.MIKSTURA 3.WYJAZD HARCERSKI 1.TŁUMACZENIE 2.3 ZNAKI WIOSNY 3.BANDAZOWANIE  
ZASTĘP MŁOT                
1. Adam Klimek 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,3,2 1,2,3 1,2,3 1,2,3  
2. Paweł Bogucki 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,3 1,2,3 1,2,3 1,2,3  
3.Daniel Świerczek     3 1,2,3 1,2,3      
4.Daniel Grabarczyk 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,3 1,3,2 1,2,3 1,2,3  
5.Nikodem Krypczyk   2            
6.Fabian Pałaczyński 1,2,3 1,2,3 1,2,3 1,3 1,2,3 1,2,3 2,3  
7.Dominik Pałaczyński 1,2,3 1,2,3 2,3 1,3 1,2,3 1,2,3 2,3  
8. Bartek Brychcy                
ZASTĘP ZEUS                
1.Mateusz Zając                
2.Szymon Brzdęk                
3.Bartek Brzdęk           1,2,3    
4.Damian Dyringer 1 2,1 3   3,1,2 2,3,1    
5.Paweł Biela 1,2,3 1,2,3 2,3,1 3,1+,2 2,3,1 2,1,3 2,3,1  
6. Pakuła Kamil                
7. Sosna Kuba                
ZASTĘP ŻELAZNY                
1.Wojtek Kuś                
2.Krystian Gilewicz                
3.Konrad Bugla 2,3       2      
4.Konrad Wardenga   1   1 2,3 1    
5.Bartosz Jacek                
6. Mateusz Kiełkowski       3,1 2      
7. Karol Biela 1,2,3 1,2, 3 2 2,3,1 3 1,2,3 1,2,3  
8. Szymon Gawlica       3        
9.Radek Bazan                
ZASTĘP LUFA                
1. Oliwier Morawski   2,3 2,3 1,3,2 1,2,3 3 1,2,3  
1. Oliwier Morawski                
2.Oliwier Kwietniowski       1,3,2     2,1,3  
3.Bartek Wątroba-Pawlus 3           1  
4. Kalwar Paweł   3   1 3   3  
5. Rafał Szulerecki     3 3   1    
6. Dominik Buchta                
7. Igor Berger                      
8. Bartosz Sikora                      
9. Kacper Dębski                      
ZASTĘP BURY                      
1.Paweł Malczewski 2       2 3          
2.Kamil Albiński   2 2 3,1 3 3 1,2,3        
3.Filip Białecki                      
4. Zbyszek Białecki                      
5. Michał Białecki 3,1                    
6. Alan Gościniak   1 2,3 3 1,2,3 3 2,3        
7. Alan Strojek             3        
ZASTĘP SECRETI                      
1.Kacper Oślizło                      
2. Krzysztof Sternadel                      
3.Rafał Magdziorz                      
4. Mateusz Zając                      
                       
1.Kacper Rugor                      
2. Kamil Kwiatkowski   3 3 3 3            
3. Kamil Opic                      
HARCERKI 2                    
1.Michalina Świeczyńska   1                  
2.Emilia Kędzior                      
3. Kinga Gilewicz                      
4. Faustyna Wardenga 2 1     1,2,3 1,2,3 1,2        
5. Angelika Golec