Grywalizacja w kwietniu

Poniżej podane są wyniki grywalizacji w kwietniu do końca biwaku .

Ranking ilości zdobytych punktów w roku 17/18:

1 porucznik    Tymoteusz Wardenga   378   
2 porucznik    Sławek Kopacz   305   
3 chorąży    Michał Bożek 266  
4 wachmistrz    Kamil Opic 265   
5 chorąży    Olaf Lebok 246  
6 kapral    Szymon Kuś 239  
7 wachmistrz    Kacper Dębski 226  
8 kapral    Adam Klimek 203   
9 wachmistrz    Szymon Brzdęk  177   
10 kapral    Wojtek Kuś 143  
11 starszy ułan    Kamil Albiński 130  
12 kapral    Kuba Przybyła 119  
13 chorąży    Mateusz Zając 114  
14 kapral    Kuba Cwynar 112  
15 kapral    Krystian Gilewicz 108  
16 kapral    Oliwier Morawski 99  
17 kapral    Dawid Błędowski 90  
18 kapral    Szymon Żaba 89  
19 starszy ułan    Paweł Malczewski 82  
20 starszy ułan    Dominik Buchta 69  
20 kapral    Błażej Świętochowski 69   
22 starszy ulan    Alan Gościniak 66  
23 kapral    Szymon Grygiel 64   
24 starszy ulan    Paweł Kalwar 52  
25 starszy ułan    Bartosz Kocur 50   
26 kapral    Wojtek Długajczyk   47   
27 starszy ułan    Paweł Pawera   46   
28 starszy ułan    Bartosz Sikora   45   
29 kapral    Kamil Drożdż   34   
30 kapral    Bartosz Kowol   23   
31 ułan    Dawid Wajsman 18  
32 ułan    Patryk Wajsman 17  
33 ułan Paweł Biela 16  
34 kapral    Marcin Tomanek  12  
35 ułan Kuba 8  
36 kapral    Rafał Szczepański 7   
       
       
       
       

Ranking ilości zdobytych punktów od 16/17 z uwzględnieniem stopni:

    kwiecień Suma punktów  
1 porucznik    Tymoteusz Wardenga   69 1007    
2 porucznik    Sławek Kopacz   56  822  
3 chorąży    Michał Bożek   32  819  
4 chorąży    Olaf Lebok   42   672  
5 chorąży    Mateusz Zając   31   498  
6 wachmistrz    Kamil Opic   53   739  
7 wachmistrz    Szymon Brzdęk   40   488  
8 kapral    Szymon Kuś   41   641  
9 kapral    Kacper Dębski   37   606  
10 kapral    Wojtek Kuś   23   400  
11 kapral    Szymon Żaba   5   330  
12 kapral    Kuba Cwynar 24 290  
13 kapral    Szymon Grygiel   7   267  
14 kapral    Kamil Drożdż   0   262  
15 kapral    Wojtek Długajczyk   8   261  
16 kapral    Błażej Świętochowski   3   252  
17 kapral    Marcin Tomanek   9   240  
18 kapral    Bartosz Kowol   3   205  
19 kapral Adam Klimek 54 203  
20 kapral    Rafał Szczepański   0   168  
21 kapral Krystian Gilewicz 5 150  
22 kapral    Kuba Przybyła   39   119  
23 kapral    Oliwier Morawski  25   109  
24 kapral    Dawid Błędowski   8   95  
25 starszy ułan    Kamil Albiński   30   130  
26 starszy ułan    Dominik Buchta   21   110  
27 starszy ułan    Paweł Malczewski 23 82  
28 starszy ułan    Bartosz Sikora   0   67  
29 starszy ułan    Alan Gościniak   18  66  
30 starszy ułan    Paweł Kalwar   33   52  
31 starszy ułan    Bartosz Kocur   14   50  
32 starszy ułan    Paweł Pawera   24   46  
33 ułan    Dawid Wajsman   0   18  
34 ułan    Patryk Wajsman   0   17  
35 ułan Paweł Biela 16 16  
36 ułan Kuba 8 8  
         
         
         
         

 

Ranking z największą ilością zdobytych punktów w kwietniu

1 porucznik    Tymoteusz Wardenga   69
2 porucznik    Sławek Kopacz 56
3 kapral Adam Klimek 54
4 Wachmistrz Kamil Opic 53

 

Ranking Zastępów:

Punkty zdobyte w kwietniu:

1 Lufa  68
2  Bury  58
3 Żelazny  52
4  Młot  30
5 Zeus 10

 

Punkty zdobyte w roku 17/18:

1  Żelazny  313
2  Bury  309
3  Lufa  259
4  Młot  218
5 Zeus 10

 

Punkty zdobyte od września 2016:

 Lufa  697,5
1  Żelazny  865,5
2  Bury  730
3  Lufa  697,5
4  Młot  677,5
5 Zeus 10

Kolor czerwony oznacza obniżenie miejsca w punktacji (spadek )
Kolor zielony oznacza podwyższenie miejsca w punktacji (wzrost )
Kolor czarny oznacza bez zmian miejsca w punktacji
Kolor niebieski oznacza awans w stopniach grywalizacji
Kolor fioletowy oznacza nowy zastęp